Klubbat för:
2 400 SEK
2 500 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, 1800-talets slut, djuphäftad klädsel, svarvade ben med svärtad dekor, med främre ben med hjultrissor, sitthöjd ca 39 cm
Smärre slitage
365142
2016-03-03