Fåtöljer 1800-tal

Fåtöljer 1800-tal
Fåtöljer 1800-tal
Fåtöljer 1800-tal
Fåtöljer 1800-tal
Fåtöljer 1800-tal
Fåtöljer 1800-tal
Fåtöljer 1800-tal
Fåtöljer 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

2 500 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1800-talets slut, djuphäftad klädsel, svarvade ben med svärtad dekor, med främre ben med hjultrissor, sitthöjd ca 39 cm

Smärre slitage

365142

2016-03-03