Henry John Yeend King olja
Valmis
2016-03-03
365143
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
HENRY JOHN YEEND KING (England, 1855-1924): Kvinna vid landsväg, signerad Yeend King- 96, olja på pannå, 23x33 cm