Henry John Yeend King olja

Henry John Yeend King olja
Henry John Yeend King olja
Henry John Yeend King olja
Henry John Yeend King olja
Henry John Yeend King olja
Henry John Yeend King olja

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HENRY JOHN YEEND KING (England, 1855-1924): Kvinna vid landsväg, signerad Yeend King- 96, olja på pannå, 23x33 cm

365143

2016-03-03