Anna Cassel olja

Anna Cassel olja
Anna Cassel olja
Anna Cassel olja
Anna Cassel olja
Anna Cassel olja
Anna Cassel olja

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANNA CASSEL (1860-1937): Åre, signerad Anna Cassel, Åre 1898, olja på duk, 24x37 cm

Färgbortfall

365147

2016-03-03