Bertil Wahlberg olja

Bertil Wahlberg olja
Bertil Wahlberg olja
Bertil Wahlberg olja
Bertil Wahlberg olja

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Sydländsk by med hus, signerad Wahlberg, olja på pannå, 26x35 cm

365148

2016-03-03