Bertil Wahlberg olja
2016-03-03
365148
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Sydländsk by med hus, signerad Wahlberg, olja på pannå, 26x35 cm