Oscar Keen olja

Oscar Keen olja
Oscar Keen olja
Oscar Keen olja
Oscar Keen olja
Oscar Keen olja
Oscar Keen olja

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSCAR KEEN (1867-1949): Landskap med segelbåt signerad Oscar Keen 84, olja på duk, 25x35 cm

365149

2016-03-03