Fåtöljer 1 par

Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1970-80-tal, kromad metallstomme med ljus tygklädsel, sitthöjd ca 37 cm

Bruksslitage

365158

2016-03-03