Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIMONE DE DARDEL (1913-1996): Stilleben med vas och frukter på bord, signerad och daterad Simone de Dardel 1961, olja på duk, ca 92x64 cm
365174
2016-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här