Simone de Dardel oljemålning

Simone de Dardel oljemålning
Simone de Dardel oljemålning
Simone de Dardel oljemålning
Simone de Dardel oljemålning
Simone de Dardel oljemålning
Simone de Dardel oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIMONE DE DARDEL (1913-1996): Stilleben med vas och frukter på bord, signerad och daterad Simone de Dardel 1961, olja på duk, ca 92x64 cm

365174

2016-03-03