Gustaf Wilhelm Palm teckning

Gustaf Wilhelm Palm teckning
Gustaf Wilhelm Palm teckning
Gustaf Wilhelm Palm teckning
Gustaf Wilhelm Palm teckning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAF WILHELM PALM (1810-1890), Ladugårdsgärdet 25 Juli 1835, signerad och daterad GW 1835, blyerts på papper, ca 29,5x44,5 cm

Gulnad papper, vikveck fläckar

365191

2016-03-03