Torulf Engström skulptur

Torulf Engström skulptur
Torulf Engström skulptur
Torulf Engström skulptur
Torulf Engström skulptur
Torulf Engström skulptur
Torulf Engström skulptur
Torulf Engström skulptur
Torulf Engström skulptur
Torulf Engström skulptur
Torulf Engström skulptur

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

TORULF ENGSTRÖM (född 1909-?): Skulptur, brottande par med gris, signerad Torulf Engström 1937, patinerad gipd på piedestal, total höjd ca 36 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre skador

365192

2016-03-03