Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
TORULF ENGSTRÖM (född 1909-?): Skulptur, brottande par med gris, signerad Torulf Engström 1937, patinerad gipd på piedestal, total höjd ca 36 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre skador
365192
2016-03-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner