Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
THEO TOBIASSE (Frankrike, född 1927): Komposition, signerad Theo Tobiasse, 54/200, färglitografi, ca 50x65 cm
365195
2016-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här