Josef Frank uplight

Josef Frank uplight
Josef Frank uplight
Josef Frank uplight
Josef Frank uplight
Josef Frank uplight
Josef Frank uplight

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOSEF FRANK, uplight, Svenskt Tenn, modellnummer 2148, inköpt 1963, total höjd ca 148 cm, cremevit skärm från Svenskt Tenn medföljer

Fot med slitage, bucklor, avskavt

365197

2016-03-03