Hjalmar Grahn oljemålning

Hjalmar Grahn oljemålning
Hjalmar Grahn oljemålning
Hjalmar Grahn oljemålning
Hjalmar Grahn oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HJALMAR GRAHN (1882-1949) Blomsterstilleben, signerad och daterad Hj Grahn 42, olja på duk, ca 61x51 cm
I

Uppklistrad på pannå

365200

2016-03-03