Tord Leander Engström oljemålning
2016-03-03
365202
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TORD LEANDER ENGSTRÖM (1914-1985): Fjällandskap i höstskrud, motiv från Abisko, signerad Tord, olja på pannå, 41x33 cm