Helge Frender oljemålning

Helge Frender oljemålning
Helge Frender oljemålning
Helge Frender oljemålning
Helge Frender oljemålning
Helge Frender oljemålning
Helge Frender oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HELGE FRENDER (1906-1976): "Klosterfjordenl", signerad och daterad Frender 49, olja på duk, 33x41 cn

365203

2016-03-03