Rölakansmatta Ångström

Rölakansmatta Ångström
Rölakansmatta Ångström
Rölakansmatta Ångström
Rölakansmatta Ångström
Rölakansmatta Ångström
Rölakansmatta Ångström
Rölakansmatta Ångström
Rölakansmatta Ångström
Rölakansmatta Ångström
Rölakansmatta Ångström

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANNA JOHANNA ÅNGSTRÖM, matta, rölakan, signerad, ca 260x166 cm

Smärre slitage

365209

2016-03-07