Väggur jugend

Väggur jugend
Väggur jugend
Väggur jugend
Väggur jugend
Väggur jugend
Väggur jugend
Väggur jugend
Väggur jugend

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGPENDYL, 1900-talets början, jugend, Ljunghans, fodral i ek, urtavla med arabiska siffror, höjd ca 80 cm

Smärre slitage, ett mindre bortfall

365216

2016-03-03