Hans-Agne Jakobsson väggspegel

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HANS-AGNE JAKOBSSON, 1960-tal, spegel i mässing för väggmontage, etikettmärkt, diameter 29 cm

Visst slitage

365228

2016-03-04