Hans-Agne Jakobsson väggspegel
Vollendet
2016-03-04
365228
| Höchstes Gebot | 1 800 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
HANS-AGNE JAKOBSSON, 1960-tal, spegel i mässing för väggmontage, etikettmärkt, diameter 29 cm
Visst slitage