Stolar rottingklädsel

Stolar rottingklädsel
Stolar rottingklädsel
Stolar rottingklädsel
Stolar rottingklädsel
Stolar rottingklädsel
Stolar rottingklädsel
Stolar rottingklädsel
Stolar rottingklädsel
Stolar rottingklädsel
Stolar rottingklädsel
Stolar rottingklädsel
Stolar rottingklädsel

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 4 st, omkring 1900-talets mitt, metallstomme med rottingklädsel, sitthöjd ca 44 cm

Rottning med skador

365234

2016-03-03