Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ENDRE NEMES (1909-1985): Figurkomposition, signerad Endre Nemes, 50/150, litografi, 72x50 cm
365238
2016-03-04
Gör en kostnadsfri värdering här