Endre Nemes

Endre Nemes
Endre Nemes
Endre Nemes
Endre Nemes
Endre Nemes
Endre Nemes

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ENDRE NEMES (1909-1985): Figurkomposition, signerad Endre Nemes, 50/150, litografi, 72x50 cm

365238

2016-03-04