Skål Klas-Göran Tinbäck

Skål Klas-Göran Tinbäck
Skål Klas-Göran Tinbäck
Skål Klas-Göran Tinbäck
Skål Klas-Göran Tinbäck
Skål Klas-Göran Tinbäck
Skål Klas-Göran Tinbäck

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLAS-GÖRAN TINBÄCK, skål, glas,underfång i lila, svart och vitt samt blått, signerad och daterad -92, höjd ca 21,5, diameter ca 21-22 cm

365243

2016-03-03