Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KLAS-GÖRAN TINBÄCK, skål, glas,underfång i lila, svart och vitt samt blått, signerad och daterad -92, höjd ca 21,5, diameter ca 21-22 cm
365243
2016-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här