Cai Poulsen oljemålning

Cai Poulsen oljemålning
Cai Poulsen oljemålning
Cai Poulsen oljemålning
Cai Poulsen oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CAI POULSEN (född 1920): Komposition, signerad CAI, olja på pannå, ca 18x36 cm

365250

2016-03-03