Mats Theselius "Hype" stol Källemo 1990
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATS THESELIUS, stol, "Hype", Källemo 1990, blåmålat trä, etikettmärkt HYPE STOLEN KÄLLEMO 44/99 1990, signerad Mats Theselius, höjd 84 cm
HISTORIK: Gjord för Magasinet Hype. Enligt uppgift tillverkades endast ett fåtal av upplagan på 99 exemplar.
Smärre slitage
365261
2016-03-03