Karl Granquist litografi

Karl Granquist litografi
Karl Granquist litografi
Karl Granquist litografi
Karl Granquist litografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARL GRANQUIST (1921-1994): Dimanche, litografi, numrerad 45/150, signerad Karl Granquist, 38x46,5 cm

365273

2016-03-03