Matskedar silver
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATSKEDAR, 5 st., Lampa, Stockholm 1809, Prytz, Strängnäs 1792, Smedberg, Karlstad 1781 samt 1787, Elg, Västerås 1792, MINNESSKED, silver, troligen Berg, Stockholm 1780-tal, stämplar något otydliga
Minnessked med slitet blad
365290
2016-03-03