Oidentifierad konstnär stockholmsmotiv 1930-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Slussen, signerad E. G. H. 1931., akvarell, motiv ca 23x35 cm

365300

2016-03-03