George Harcourt Sephton

George Harcourt Sephton
George Harcourt Sephton
George Harcourt Sephton
George Harcourt Sephton
George Harcourt Sephton
George Harcourt Sephton

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GEORGE HARCOURT SEPHTON (act.1885-1923): Ung flicka i aftonrodnad, signerad George H Sephton och daterad 1903m olja på duk, 40x63 cm

Duklagningar, smärre hål

365352

2016-03-03