Klubbat för:
2 000 SEK
2 500 SEK
KISTA, 1800-tal, märkt med årtalen 1828 och 1804, imitationmåleri i brunt, polykrom dekor av blommor, höjd ca 62, 124x61 cm, nyckel finns
Bruksslitage
365362
2016-03-03