Kista 1800-talets början

Kista 1800-talets början
Kista 1800-talets början
Kista 1800-talets början
Kista 1800-talets början
Kista 1800-talets början
Kista 1800-talets början
Kista 1800-talets början
Kista 1800-talets början
Kista 1800-talets början
Kista 1800-talets början

Klubbat för:

2 000 SEK

2 500 SEK

KISTA, 1800-tal, märkt med årtalen 1828 och 1804, imitationmåleri i brunt, polykrom dekor av blommor, höjd ca 62, 124x61 cm, nyckel finns

Bruksslitage

365362

2016-03-03