Skrivbord möjligen Bengt Ruda

Skrivbord möjligen Bengt Ruda
Skrivbord möjligen Bengt Ruda
Skrivbord möjligen Bengt Ruda
Skrivbord möjligen Bengt Ruda
Skrivbord möjligen Bengt Ruda
Skrivbord möjligen Bengt Ruda
Skrivbord möjligen Bengt Ruda
Skrivbord möjligen Bengt Ruda
Skrivbord möjligen Bengt Ruda
Skrivbord möjligen Bengt Ruda

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVBORD, möjligen Bengt Ruda, NK, 1960-tal, i teak med skiva i mönstrad laminat, höjd 71,5, 90x45 cm

Bruksslitage

365369

2016-03-03