Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BRÖDERNA ANDERSSON, fotpall, 1960-tal, massiv teak, klädd i svart skinn, sitthöjd ca 38, 67x39 cm
Bruksslitage, skador
365372
2016-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här