Fotpall Bröderna Andersson

Fotpall Bröderna Andersson
Fotpall Bröderna Andersson
Fotpall Bröderna Andersson
Fotpall Bröderna Andersson

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRÖDERNA ANDERSSON, fotpall, 1960-tal, massiv teak, klädd i svart skinn, sitthöjd ca 38, 67x39 cm

Bruksslitage, skador

365372

2016-03-03