Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
JOHANNES STÖSSBERG (tenngjutare i Vimmerby 1826-1845), bukstop, trestämplat IS Vimmerby 1826, tenn, höjd 21,5 cm
Slitage, fotringen med lagningar
365375
2016-03-03