Klubbat för:
3 800 SEK
2 000 SEK
JOHANN MESCH (1821-1914), (2) "Arabiska krigare", väggtallrikar med reliefer, bemålad och bronserad fajans, märkta JM samt 5571, diameter 72 resp. ca 54 cm
Slitage, avslag, nagg
365385
2016-03-03