Dörrknackare tidigt 1900-tal

Dörrknackare tidigt 1900-tal
Dörrknackare tidigt 1900-tal
Dörrknackare tidigt 1900-tal
Dörrknackare tidigt 1900-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DÖRRKNACKARE, 1 par, gjutjärn, den ena stämplad med ankare CF, längd 16 cm exkl skruvfäste, tidigt 1900-tal

Smärre slitage

365407

2016-03-03