Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GJUTFORMAR, GLASSFORMAR, CHOKLADFORMAR, tenn, 8 st, höjd 5-22 cm, vissa stämplade, tidigt 1900-tal.
Smärre slitage, en form saknar underdel
365424
2016-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här