Gjutformar för glass och choklad

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GJUTFORMAR, GLASSFORMAR, CHOKLADFORMAR, tenn, 8 st, höjd 5-22 cm, vissa stämplade, tidigt 1900-tal.

Smärre slitage, en form saknar underdel

365424

2016-03-03