Monica Lorentzon oljemålningar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MONICA LORENTZON (född 1940): (2) Landskap resp Landskap med tåg, signerade M Lorentzon, olja på duk, vardera ca 22 x 27 cm

365453

2016-03-04