Monica Lorentzon oljemålningar

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

MONICA LORENTZON (född 1940): (3) Landskapsmotiv, signerade M Lorentzon, olja på duk, ca 19x24/ 17x22/ 17x22 cm

Zustandsbeschreibung

365467

2016-03-04