Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
MONICA LORENTZON (född 1940): (3) Landskapsmotiv, signerade M Lorentzon, olja på duk, ca 19x24/ 17x22/ 17x22 cm
Zustandsbeschreibung
365467
2016-03-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner