Salongsspegel nyrokoko

Salongsspegel nyrokoko
Salongsspegel nyrokoko
Salongsspegel nyrokoko
Salongsspegel nyrokoko
Salongsspegel nyrokoko
Salongsspegel nyrokoko

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SPEGEL, nyrokoko, höjd 284 cm, bredd 109 cm, förgyllt trä och pastellage, sent 1800-tal.

Smärre slitage på förgyllning samt bortfall

365473

2016-03-04