Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SPEGEL, nyrokoko, höjd 284 cm, bredd 109 cm, förgyllt trä och pastellage, sent 1800-tal.
Smärre slitage på förgyllning samt bortfall
365473
2016-03-04
Gör en kostnadsfri värdering här