Klubbat för:
1 900 SEK
2 000 SEK
RÖKBORD, orientaliskt, 18/1900-tal, fat i koppar med handatg i mässing, höjd 57, diameter ca 92 cm
Slitage, sprickor, dekorationsspikar saknas
365478
2016-03-04