Rökbord

Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord

Klubbat för:

1 900 SEK

2 000 SEK

RÖKBORD, orientaliskt, 18/1900-tal, fat i koppar med handatg i mässing, höjd 57, diameter ca 92 cm

Slitage, sprickor, dekorationsspikar saknas

365478

2016-03-04