Oidentifierad konstnär
Vollendet
2016-03-03
365487
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, enligt uppg Sigfrid Bhamba: Komposition, otydligt signerad och daterad 68, olja på duk, ca 35x27 cm