Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, enligt uppg Sigfrid Bhamba: Komposition, otydligt signerad och daterad 68, olja på duk, ca 35x27 cm

365487

2016-03-03