Bruno Ekström etsning Katarinavägen

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRUNO EKSTRÖM (1941-1990): "Katarinavägen Stockholm", signerad Bruno Ekström 73, etsning, 63/310, 33 x 23 cm

365498

2016-03-04