Birger Birger Ericson oljemålning
2016-03-04
365509
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BIRGER BIRGER ERICSON (1904-1994): Gatumotiv, olja på pannå 37x55 cm, signerad Birger