Klubbat för:
2 400 SEK
2 500 SEK
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), Tärningen är kastad, skyltmärkt W, monogramsignerad och daterad 2016 på undersidan, skulptur, grönpatinerad brons, höjd ca 10 cm, längd 20 cm
365519
2016-03-04