Wargenbrant Dalahäst

Wargenbrant Dalahäst
Wargenbrant Dalahäst
Wargenbrant Dalahäst
Wargenbrant Dalahäst
Wargenbrant Dalahäst
Wargenbrant Dalahäst

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), "Reality bites" - svart Dalahäst, monogramsignerad och daterad 2016, höjd 34 cm, längd 32 cm

365525

2016-03-04