Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TAKLAMPA, jugend, mässing med 1+5 slipade glaskupor, diameter 60 cm, höjd ca 100 cm, tidigt 1900-tal
Smärre slitage, fungerar vid test
365528
2016-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här