Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal), kopia efter Nattier: Damporträtt, pastell, oval form, ca 64 x 53 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
365543
2016-03-04
Gör en kostnadsfri värdering här