Eduard Ole oljemålning

Eduard Ole oljemålning
Eduard Ole oljemålning
Eduard Ole oljemålning
Eduard Ole oljemålning
Eduard Ole oljemålning
Eduard Ole oljemålning

Klubbat för:

15 500 SEK

2 000 SEK

OLE EDUARD (Estland, 1898-1995): Landskap, signerad och daterad Eduard 44-53 , olja på duk, ca 51x68 cm

365549

2016-03-04