Litografi fågel

Litografi fågel
Litografi fågel

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956), Varfågel, färglitografi, sigillstämplad, signerad och numrerad 237/290, bladstorlek ca 31,5x31,5 cm

365561

2016-03-04