Georg Oddner fotografi

Georg Oddner fotografi
Georg Oddner fotografi
Georg Oddner fotografi
Georg Oddner fotografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEORG ODDNER (1923-2007): Bäraren 5, Puno Peru, 1955", baksidan med stämplar "Foto-Copyright George Oddner Herrestadsgatan 1A...", ca 29 x 22,5 cm, oramat
PROVENIENS: Gåva direkt från fotografen

Ytslitage, veck

365592

2016-03-04