Georg Oddner fotografi
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GEORG ODDNER (1923-2007): Bäraren 5, Puno Peru, 1955", baksidan med stämplar "Foto-Copyright George Oddner Herrestadsgatan 1A...", ca 29 x 22,5 cm, oramat
PROVENIENS: Gåva direkt från fotografen
Ytslitage, veck
365592
2016-03-04