Vera Frisén olja

Vera Frisén olja
Vera Frisén olja
Vera Frisén olja
Vera Frisén olja

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VERA FRISÉN (1910-1990): Röbäcksslätten, Umeå, signerad Frisén, olja på pannå, 34x43 cm

365604

2016-03-05